LEAN STARTUP W ELBLĄGU

LEAN STARTUP W ELBLĄGU

Dnia 27.03.2015 r. z inicjatywy Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu w Elbląskim Parku Technologicznym odbyło się szkolenie z Metodyki Lean Startup, które poprowadził Marek Tryliński.

XVIII edycja konkursu Polski Produkt Przyszłości

XVIII edycja konkursu Polski Produkt Przyszłości

Do 5 maja 2015 r. można składać wnioski w ramach XVIII edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości.  Celem konkursu jest jest promocja i upowszechnianie osiągnięć twórców innowacyjnych produktów, które mają szansę zaistnieć na  polskim rynku.

V edycja konkursu Akademicki Mistrz Innowacji

V edycja konkursu Akademicki Mistrz Innowacji

Do 15 lipca 2015 r. można przesyłać zgłoszenia w ramach IV edycji konkursu Akademicki Mistrz Innowacji.
Konkurs adresowany jest do autorów prac inżynierskich oraz magisterskich, które zostały obronione w okresie od 1 lutego 2013 r. do 10 lipca 2015 r. na ocenę co najmniej dobrą. Pula środków przeznaczonych na nagrody dla autorów najlepszych prac wynosi 11 000 zł.
Konkurs Historia Informatyki Polskiej

Konkurs Historia Informatyki Polskiej

Do 31 marca 2015 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursu na najlepsze opracowanie z zakresu historii informatyki polskiej. Autor najlepszego opracowania otrzyma możliwość wydania go w formie książki oraz wynagrodzenie w wysokości 25 000 zł brutto.
 

Young Innovators - konkurs dla studentów i absolwentów

Young Innovators - konkurs dla studentów i absolwentów

Do 31 marca 2015 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach projektu Young Innovators. W jego ramach osoby, które nie ukończyły 30. roku życia, mają możliwość odbycia bezpłatnych szkoleń, warsztatów, spotkań ze specjalistami oraz płatnych staży.

VIII edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską

VIII edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską

Do 30 kwietnia 2015 r. można przesyłać zgłoszenia w ramach VII edycji konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych. Celem konkursu jest stymulowanie zainteresowania studentów uczelni polskich tematyką makroekonomii i finansów, a w szczególności polityki pieniężnej i rynków finansowych. Do konkursu można zgłaszać prace obronione w uczelniach na terenie Polski w terminie między 01.01.2014 r. a 31.12.2014 r.

Go Creative. Biznes na Start - załóż kreatywny biznes!

Go Creative. Biznes na Start - załóż kreatywny biznes!

Do 9 marca 2015 r. można przesyłać zgłoszenia do konkursu Go creative! Biznes na Start. Do konkursu mogą zgłaszać się osoby mające  ciekawy pomysł na biznes. Autorzy najlepszych pomysłów otrzymają nagrodę finansową w wysokości15 000 zł oraz nagrody dodatkowe. 

Watify

Watify

Dnia 18 marca 2015 roku w godzinach od 17:00 do 20:30 w Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, w sali 329 mieszczącej się na trzecim piętrze odbędzie się Konferencja Watify, w której wezmą udział ikony cyfrowe. 

Biznesowe Rewolucje

Biznesowe Rewolucje

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców borykających się z różnymi problemami dotykającymi bezpośrednio kwestii prowadzenia działalności gospodarczej do skorzytsania z programu "Biznesowe Rewolucje",  który w kompleksowy sposób porządkuje podejście do strategii, działań marketingowych i zdobywania klientów. Jest to idealny program dla wszystkich przedsiębiorców, którzy szukają konkretnych rozwiazań ułatwiających prowadzenie biznesu - od strategii budowania i rozwoju firmy, przez szukanie klientów, po strategię marketingową i kompletny plan działania.

Nowy partner PWSZ w Elblągu

Nowy partner PWSZ w Elblągu

Dnia 28 stycznia br. Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu prof. dr hab. inż. Zbigniew Walczyk oraz Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Budowlano-Montażowego ELZAMBUD Sp. z o.o. mgr. inż. Piotr Boryszewski podpisali umowę o współpracy pomiędzy Uczelnią i firmą.