Oferta pracy jako Au Pair w USA

Data: 25-06-2015
Oferta pracy jako Au Pair w USA

 

Co zrobić, aby wyjechać do USA, zarobić na tym i jeszcze zdobyć nowe kwalifikacje? Program Cultural Care Au Pair jest odpowiedzią na to pytanie.


Program Cultural Care Au Pair w Ameryce to wymiana kulturowa poprzez opiekę nad dziećmi. Przez cały pobyt, masz możliwość pracować, studiować i podróżować jako au pair w Stanach Zjednoczonych. Staniesz się częścią starannie dobranej amerykańskiej rodziny goszczącej, pomożesz im w wychowywaniu dzieci jednocześnie stale doświadczając amerykańskiego stylu życia. Program Cultural Care Au Pair jest regulowany przez Departament Stanu, oferujący legalny wyjazd i możliwość podróżowania po USA. Au pair przebywają w Stanach na podstawie wizy J-1. Jeśli jesteś zainteresowany życiem za granicą przez rok lub dłużej, Cultural Care Au Pair może być programem właśnie dla Ciebie.


Żeby móc zostać Cultural Care Au Pair musisz być pomiędzy 18 a 26 rokiem życia i posiadać doświadczenie w opiece nad dziećmi. Niezbędne jest także ukończenie szkoły średniej, prawo jazdy a także niekaralność. Nade wszystko, jeśli kochasz dzieci wyjazd ten może być szansą na doświadczenie czegoś zupełnie niezwykłego. Wymiana kulturowa jest podstawą naszego programu au pair.  Stając się częścią amerykańskiej rodziny język angielski stanie się dla Ciebie codziennością. Rodzina goszcząca będzie polegać na Tobie, Twojej odpowiedzialności i dojrzałości w opiece nad dziećmi. Będziecie na sobie polegać, tak aby było to prawdziwe międzykulturowe doświadczenie.


Poznanie nowych przyjaciół, poprawienie angielskiego czy wartośtościowe doświadczenie zawodowe nie są jedynymi korzyściami jakie płyną z programu au pair. Zajęcia na amerykańskim koledżu. Pełna niezależność. Podróże po USA. Pozanienie amerykańskiej kultury. Wpłynięcie na życie dzieci. Wakacje i bezpieczeństwo zapewnione.


Szczegóły na stronie: http://www.culturalcare.pl/