Pełna moc innowacji / Technologie Relacje Wiedza

Data: 13-03-2017
Pełna moc innowacji / Technologie Relacje Wiedza

13.03.2017 EKOSYSTEM INNOWACYJNYCH PRZEDSIĘBIORSTW (KONFERENCJA)

Współpraca firm przy wdrażaniu innowacji i tworzenie sprzyjających ekosystemów jest hitem lokalnego i globalnego biznesu, pozwalającym na zwiększanie przychodów i skali działalności. Tym, co buduje dziś przewagę to ekosystem innowacji, czyli wdrażanie nowych rozwiązań we współpracy z innymi innowacyjnymi firmami, we właściwym czasie i kontekście rynkowym.

http://www.akademiarekomendacji.pl

15.03.2017 LEAN STARTUP - JAK SZYBKO ZWERYFIKOWAĆ POMYSŁ NA BIZNES (bezpłatne szkolenie)

Podczas szkolenia poznasz metody Lean Startup. Nauczysz się weryfikować pomysł na startup. Dowiesz się jak tworzyć nowe produkty i usługi

http://patentstory.org

24-26.03.2017 ASAP CHALLENGE (NOWY FORMAT)

Otwarte warsztaty oparte o metodologię Lean Startup skupione na weryfikacji potencjału biznesowego pomysłów zgłoszonych przez uczestników.

To doskonała okazja do poznania zwinnego sposobu sprawdzenia pomysłu, rodem ze świata topowych startupów, oraz udoskonalania pomysłu pod okiem mentorów obecnych podczas wydarzenia.
http://startuptips.pl

04.04.2017 JAK POZYSKIWAĆ LEADY NA LINKEDIN? (bezpłatne szkolenie)

Tematyka szkolenia: Linkedin vs inne portale społecznościowe, Budowa sieci kontaktów, Utrzymywanie relacji, Zamiana kontaktów na leady.

http://patentstory.org

05.04.2017 DEMO DAY (nowy format)

Spotkanie Startupów z inwestorami i korporacjami. Jeśli szukasz inwestora lub partnera biznesowego wypełnij lub uaktualnij kartę technologiczną

http://goo.gl/forms/Dd3JPk6U9M

5-6.06.2017 WYCENA TECHNOLOGII (NOWY TERMIN)

Szkolenie ma na celu przedstawienie problematyki wyceny technologii oraz wartości niematerialnych i prawnych. Uczestnicy szkolenia poznają podstawy wyceny technologii oraz właściwe metody i procedury pozwalające przeprowadzanie profesjonalnych i obiektywnych szacowań wartości. Szkolenie umożliwi pogłębienie i usystematyzowanie wiedzy z zakresu wyceny technologii.

http://www.btprogress.com

Jesteśmy też na facebooku
https://web.facebook.com/technologie.relacje.wiedza/