Szkolenie pt. "Lean Management"

Data: 10-05-2016
Szkolenie pt. "Lean Management"

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko - Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie zaprasza Państwa na szkolenie pt. "Lean Management - wsparcie innowacyjności procesowej w oparciu o najlepsze międzynarodowe praktyki doskonalenia", które odbędzie się dniach 23-24 maja 2016 roku w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie, przy ul. Jagiellońskiej 91A w Olsztynie.

Do udziału w szkoleniu zachęcamy wszystkich Państwa, którzy chcą poznać znaną na świecie koncepcję zarządzania przedsiębiorstwem. Podczas dwudniowego warsztatu specjalista przedstawi Państwu główne założenia Lean Management oraz przeprowadzi z uczestnikami gry symulacyjne.

Prowadzącym szkolenie będzie Pan Andrzej Jóźwiak ? Właściciel firmy szkoleniowej, od 15 lat zajmujący się zarządzaniem jakością i zarządzaniem procesami (BPMS), Lean oraz Six Sigma w przemyśle i produkcji, bankowości, energetyce wytwórczej oraz sektorze paliwowo-energetycznym. Certyfikowany trener, prelegent i uczestnik wieli konferencji i szkoleń.

WARUNKI UCZESTNICTWA W SZKOLENIU:

  • 1 osoba z MŚP - reprezentant firmy produkcyjnej z województwa warmińsko - mazurskiego;
  • konieczność przesłania do dnia 18 maja 2016 r. wypełnionego i własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy: p.kaczmarczyk@wmarr.olsztyn.pl lub een@wmarr.olsztyn.pl lub faxem: 89 521 12 60.
  • wpisanie do bazy kooperacyjnej profilu biznesowego Państwa firmy - usługa jest bezpłatna! Nie dotyczy firm, które już posiadają swój profil w naszej bazie ofert (formularz w załączeniu).

 

Liczba miejsc na szkoleniu jest limitowana - decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

W załączeniu znajduje się program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Pliki do pobrania

Program szkolenia typ: docx 112 KB
Formularz zgłoszeniowy typ: docx 53 KB