XVIII edycja konkursu Polski Produkt Przyszłości

Data: 31-03-2015
XVIII edycja konkursu Polski Produkt Przyszłości

Do 5 maja 2015 r. można składać wnioski w ramach XVIII edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości. Celem konkursu jest jest promocja i upowszechnianie osiągnięć twórców innowacyjnych produktów, które mają szansę zaistnieć na  polskim rynku.

Nabór wniosków do konkursu prowadzony jest w następujących kategoriach:
  • produkt przyszłości jednostki naukowej;
  • produkt przyszłości przedsiębiorcy;
  • produkt przyszłości konsorcjum  (jednostka naukowa-przedsiębiorca).
W każdej kategorii przyznane zostaną nagrody i wyróżnienia odrębnie dla produktu doprowadzony najdalej do etapu prac wdrożeniowych (projekt niewdrożony) oraz produktu wdrożonego do praktyki produkcyjnej - w okresie od 12 miesięcy do 21 miesięcy przed datą zgłoszenia projektu do Konkursu - (projekt wdrożony).
 
Laureaci nagrody "Polski Produkt Przyszłości" otrzymają w nagrodę statuetkę, dyplom, prawo posługiwania się w korespondencji i promocji znakiem i hasłem "Polski Produkt Przyszłości" oraz pomoc w promocji produktu.  Organizatorzy konkursu mogą również przyznać nagrodę specjalną oraz nagrodę wyróżnienia. W ramach nagrody wyróżnienia laureat otrzyma dyplom, prawo posługiwania się w korespondencji i promocji znakiem i hasłem "Polski Produkt Przyszłości" oraz pomoc w promocji produktu.
 

Szczegóły na: http://www.pi.gov.pl/parp/chapter_86197.asp?soid=0F5B1D46B8A541B694B61B03048AB418